سونی از SSD های ارزان قیمت خود پرده برداشت!

۱۳۹۵-۰۸-۰۳

سونی از SSD های ارزان قیمت خود پرده برداشت!


SSD های ارزان قیمت سونی

امروزه شاهد هستیم که درایوهای جامد SSD در حال فراگیر شدن هستند و  در این بازار ، شاهد برندها متفاوتی هستیم. SSD های ارزان قیمت سونی که بتازگی توسط این کمپانی معرفی شده است، نشان از حضور این برند در دنیای SSD دارد.

پس از حضور پاناسونیک و AMD در بازار صنعت درایوهای جامد SSD، حال نوبت به سونی (Sony) رسیده است که درایو های جامد خود به نام SLW-M را به بازار معرفی نماید که ظرفیت آنها نیز ۲۴۰ و ۴۸۰ گیگابایتی هستند. این SSD های سونی از Toshiba A19 TLC NAND بهره برده و با کش ۱۲۸ وارد بازار شده اند. SSD های سونی از کنترلرهای Phison PS3110-S10 بهره می برند و سونی اعلام کرده است که از طریق شرکت Phison به بردهای کنترلر این محصولات دسترسی یافته.

همچنین سونی اعلام کرده است که سرعت خواندن اطلاعات در حدود ۵۶۰ و سرعت نوشتن حدود ۵۳۰ مگابایت بوده است. هر دوی این SSD ها با نرم افزار ToolBox وارد بازار می شوند که به آنها امکان مدیریت بهتر اطلاعاتشان را می دهد.

فروش SSD های ارزان قیمت سونی، اکنون در آسیا آغاز شده است؛ اما برنامه این کمپانی در تولید این نوع حافظه ها کمی نامشخص است.

سونی اعلام کرده که نمونه ۲۴۰ گیگابایتی را با قیمت ۹۰ دلار و مدل ۴۸۰ گیگابایتی را با قیمت ۱۵۰ دلار عرضه می کند که در قیاس با نمونه های مشابه از سوی شرکت های دیگر، قیمت مناسبی محسوب می شود.


اخبار, تکنولوژی, دانستنیها, هارد فلش رم

پرسش یا نظر خود را برای ما بنویسید

خرسندیم از اینکه خواننده مطالب سایت لاژورد هستید. لطفا آنرا به اشتراک بگذارید تا دوستان شما نیز آنرا مطالعه نمایند.