تعمیر هارد دیسک داخلی

تعمیر هارد دیسک داخلی یا اینترنال

اگر هارد دیسک شما قسمتی از آرایه بندی RAID است ، تعمیر هارد RAID و در صورتیکه درایو شما از نوع SSD می باشد ، تعمیر هارد SSD را مطالعه نمائید.

 

وقتی هارد دیسک داخلی کامپیوتر یا لپ تاپ شما آسیب می بیند ، لحظات سختی را خواهید گذراند زیرا ممکن است سالها خاطرات و یا نتیجه زحمات پروژه خود را بر روی آن بایگانی کرده باشید. در صورت عدم امکان تعمیر هارد دیسک ، با تعمیر هارد دیسک خراب بصورت موقتی ، اطلاعات هارد شما را ریکاوری کرده و بر روی هارد دیسک جدید در اختیار شما می گذاریم.

 

همیشه بخاطر داشته باشید که در زمان خرابی هارد دیسک فورا دست از کار کردن با هارد دیسک کشیده تا مانع از افزایش آسیب جدی هارد دیسک بشویم. اغلب متخصصین فناوری اطلاعات ، فروشگاههای خدمات کامپیوتری که ممکن است تخصص لازم در مورد تعمیر هارد و بازیابی اطلاعات نداشته باشند ، اقدام به تعمیر هارد و بازیابی اطلاعات با استفاده از روش های با ریسک بالا می کنند که این خود باعث وخیم شدن وضعیت هارد می شود.

هوشیار باشید و اطلاعات خود را دچار مخاطره نکنید.

اجازه دهید ما بعنوان متخصصین این رشته به شما کمک کنیم. مشاوره و برآورد ما از مشکل بوجود آمده برای هارد دیسک رایگان است. برای ۲۴ ساعت به ما اعتماد کنید. هیچ هزینه ای برای شما دربر نخواهد داشت!

 

تعمیر هارد دیسک و بازیابی اطلاعات هارد کلینیک لاژورد

 

تعمیر هارد دیسک در موارد خاص می بایست در فضای آنتی استاتیک کلین روم Clean Room به دور از گرد و غبار برای تعمیرات داخلی یا اصطلاحا جراحی هارد دیسک از جمله تعویض هد هارد دیسک و پیوند پلاتر هارد دیسک انجام می گیرد.

 

خودتان قضاوت کنید …

 

در موارد خرابی الکترونیک هارد ، کارشناسان لاژورد با بررسی برد هارد دیسک PCB ، اقدام به تعمیر برد هارد و بازیابی اطلاعات می کنند. لابراتوار هارد کلینیک نیز مجهز به کاملترین ابزار نمونه برداری از اطلاعات هارد دیسک و تکنولوژی های ترمیم فریمور سخت افزاری می باشد که اینها در کنار هم منجر به حصول بالاترین نتایج در بازیابی اطلاعات هارد دیسک می شوند.

شاید این بهترین شانس برای تعمیر و ریکاوری هارد دیسک شما باشد!

 

مرکز تعمیرات هارد لاژورد ، از بهترین و آخرین تکنولوژی در دسترس برای بازیابی اطلاعات و دستیابی به بالاترین موفقیت استفاده می کند. آسوده خیال باشید … اطلاعات هارد دیسک شما ، ۱۰۰ درصد خصوصی و محرمانه حفظ خواهد شد. ما برای این هستیم تا به شما کمک کنیم و همیشه به سیاست های حفظ اطلاعات شما احترام می گذاریم.

 

می توانید هارد دیسک خراب خود را به هارد کلینیک بیاورید و یا آنرا از طریق پیک و یا پست به دست ما برسانید. ما شرایط هارد دیسک شما را بدون دریافت هیچگونه هزینه ای و کاملا رایگان ، بررسی و آنالیز می کنیم و ظرف ۲۴ ساعت نتیجه را به شما اعلام خواهیم کرد. ما به شما خواهیم گفت که چه مشکلی برای هارد دیسک شما پیش آمده و تعمیر و بازیابی آن چه مدت و چه هزینه ای را برای شما در بر خواهد داشت. این یک مشاوره رایگان ، قابل اطمینان و سریع خواهد بود.

 

نکته : درایو های هارد دیسک خرابی که به هر نحوی توسط افراد متخصص و یا غیر متخصص دستکاری شده اند ( لحیم کاری ، تغییر فریمور و باز شدن هارد درایو ) به اعتقاد ما شانس کمتری در بازیابی اطلاعات دارند و ما را مجبور به صرف زمانی مضاعف برای تعمیرات می کنند.

 

هزینه تعمیر هارد دیسک اینترنال و زمان مورد نیاز حسب نوع مشکل هارد دیسک و درجه فوریت عملیات محاسبه می گردد و از ۱ روز تا یکماه ممکن است بطول بیانجامد. ضمنا به شما تضمین می دهیم که اگر هارد دیسک شما تعمیر نشد ، هیچ مبلغی نپردازید!

 

تعمیر هارد دیسک در برخی موارد خرابی زیر قابل انجام است :

  • خرابی هد هارد دیسک – Damaged Heads
  • قفل کردن اسپیندل موتور هارد دیسک – Seized Spindle Motor
  • خرابی برد هارد دیسک و سوختن برخی اجزای برد مدار چاپی هارد دیسک PCB – Damaged Printed Circuit Board
  • ایجاد بد سکتور بر روی هارد دیسک – Bad Sectors
  • غیر قابل دسترسی شدن اطلاعات بر روی هارد دیسک – Unable to access any data
  • عدم شناسایی هارد دیسک توسط سیستم و در بایوس – Hard disk not detected
  • پاک شدن فایل ها / فرمت شدن هارد دیسک – Deleted files/Reformatted hard disk
  • خرابی فریمور هارد دیسک ( اغلب در هارد دیسک های Seagate 7200.11 ) – Firmware Corruption
  • خرابی سیستم فایل پارتیشن هارد دیسک – File System Corruption
  • هیچ مشکلی آنقدر بزرگ نیست که قابل حل نباشد ، فراموش نکنید که ما عاشق کمک کردن به شما هستیم! همین الان با ما تماس بگیرید.
خرسندیم از اینکه خواننده مطالب سایت لاژورد هستید. لطفا آنرا به اشتراک بگذارید تا دوستان شما نیز آنرا مطالعه نمایند.
ضمن تشکر از بازدید شما ، به دلیل تغییرات در فعالیتهای مجموعه تا اطلاع ثانوی از پذیرش معذوریم. لطفا در صورت ضرورت پیام خود را از طریق تلگرام برای ما ارسال نمائید و با کمی صبوری منتظر پاسخ باشید. با سپاس ارسال پیام در تلگرام