Favorites اینستاگرام : روشی برای به اشتراک‌گذاری با افراد محدود و مطمئن

۱۳۹۶-۰۶-۲۷

Favorites اینستاگرام : روشی برای به اشتراک‌گذاری با افراد محدود و مطمئن

اینستاگرام در این فکر است که اشتراک گذاری با افراد محدود را آزمایش نماید و آن را در گزینه ای به اسم Favorits گنجانده است. با Favorites اینستاگرام می‌توان لیستی از افراد نزدیک تهیه کرد و تصاویر و ویدیوها را صرفاً با این گروه به اشتراک گذاشت.

Favorites اینستاگرام چیست ؟

تا کنون حالت نمایش پست های اینستاگرام یا به صورت عمومی بوده است یا خصوصی. بدان معنی که در صورتی که شخصی اکانت خود را به صورت Public یا عمومی در می آورد ، همگان می توانستند عکس ها و فیلمهای به اشتراک گذاشته توسط وی را ببینند. در حالت Private یا خصوصی نیز تنها کسانی که فرد را دنبال کرده بودند می توانستند پست های وی را ببینند. اما این حالت ها کافی نبود. به همین خاطر ویژگی به نام Favorites در دست بررسی است تا به بزودی در دست همگان قرار گیرد.

لیست علاقه‌مندی‌ها یا Favorites لیستی است که کاربر می‌تواند دوستان و افراد مطمئن و نزدیک را به آن اضافه کند و سپس تصاویر و ویدیوهای حساس خود را تنها با افرادی که در این لیست قرار دارند به اشتراک بگذارد.

به عبارت دیگر لیست علاقه‌مندی‌ها نمایش محتوا را محدودتر از حالت‌ عمومی و شخصی می‌کند. حتی اگر شخصی کاربر را فالو کرده باشد هم ممکن است در لیست افراد نزدیک و مطمئن نباشد و تصاویر و ویدیوهای لیست Favorites را نبیند.

چطور از Favorites اینستاگرام استفاده کنیم؟

بالای صفحه‌ی پروفایل کاربران آیکان‌های مربوط به لیست Favorites نمایان می‌شود. با تپ کردن روی آن می‌توان افرادی که مجاز به دیدن پست هستند را انتخاب کرد.

 

پس از آپلود کردن ویدیو یا تصویری جدید هم کافی است روی آیکان سبزرنگ Favorites تپ کنید تا پست جدید به صفحه‌ای مجزا که پست‌های محدود در آن قرار گرفته ارسال شود. پست‌های موجود در این صفحه همگی از نظر نمایش محدود هستند.

اگر حین تماشا کردن یک تصویر ستاره‌ی سبزرنگ مشاهده می‌کنید به این معنی است که شما در لیست Favorites شخص مقابل قرار دارید و همه نمی‌توانند پستی که شما مشاهده می‌کنید را رویت کنند.

آموزش, تبلت, دانستنیها, موبایل, نرم افزار , ,

پرسش یا نظر خود را برای ما بنویسید

خرسندیم از اینکه خواننده مطالب سایت لاژورد هستید. لطفا آنرا به اشتراک بگذارید تا دوستان شما نیز آنرا مطالعه نمایند.