هارد کلینیک

 

همیشه بهترین مرکز بازیابی اطلاعات را انتخاب کنید!

بازیابی اطلاعات

برای آگاهی از فرآیند بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد دیسک و سایر تجهیزات ذخیره سازی حتما به این بخش مراجعه نمائید.

آگاه شوید —

مشاوره رایگان

اگر قبل از ارسال هارد دیسک می خواهید از دلیل و خرابی هارد دیسک خود آگاهی یابید ، لطفا به این بخش مراجعه نمائید.

مشاوره رایگان —

 

ارسال هارد دیسک

برای ارسال هارد دیسک و سایر تجهیزات ذخیره سازی اطلاعات و جهت تسریع در روند ارسال هارد دیسک لطفا از این بخش اقدام نمائید.

ارسال هارد دیسک —

 

مدیریت روابط مشتریان

مدیریت روابط مشتریان

برای کسب هرگونه اطلاعات بیشتر می توانید با مطالعه مطالب آموزشی و یا راهنمای شیوه انجام امور که توسط هارد کلینیک فراهم شده است از فرآیند انجام تعمیرات و بازیابی اطلاعات مطلع گردید. همچنین می توانید در ساعات کاری با ما در تماس باشید و سوالات ، نظرات و انتقادات خود را مطرح نمائید.


 

بازیابی اطلاعات تخصص ماست

 

تخصص کارشناسان هارد کلینیک شامل بازیابی اطلاعات هارد درایوها ، هارد SSD ، هارد RAID ، هارد NAS ، کارت حافظه ، ریکاوری فلش USB ، دوربین دیجیتال و گوشی موبایل های آسیب دیده یا معیوب می باشد.
با انتخاب و اعتماد به هارد کلینیک لاژورد برای بازگردانی اطلاعات شامل عکس ، فیلم ، موزیک ، فایلهای پروژه کاری و یا شخصی ، شما از مشاوره رایگان جهت بازیابی اطلاعات بهره خواهید برد و ظرف ۲۴ ساعت و پس از بررسی تخصصی فرآیند تعمیرات هارد و یا سایر منابع ذخیره سازی اطلاعات و بازیابی اطلاعات آنها به شما اعلام و پس از تائید شما در فرآیند بازیابی قرار خواهد گرفت. ( برآورد هزینه بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد دیسک شما پس از بررسی تخصصی به شما اعلام خواهد گردید ). هارد کلینیک یکی از معدود مراکز بازیابی اطلاعات فوق تخصصی در ایران می باشد که از کلیه شهرهای ایران و همچنین برخی از کشورهای همسایه از جمله ترکیه ، عراق ، گرجستان و آذربایجان سفارشات بازیابی اطلاعات را پذیرا می باشد. هارد کلینیک تلاش می کند تا بهترین پیشنهاد در خصوص بازیابی اطلاعات را به شما بدهد. ما در لابراتوار هارد کلینیک از پیشرفته ترین ابزار موجود تعمیرات هارد و بازیابی اطلاعات بهره می بریم و اطلاعات شما را در بهترین شرایط ممکن بازیابی خواهیم نمود.
هدف ما فراهم کردن خدمات بازیابی اطلاعات با سرعت ، مطمئن ، مقرون بصرفه و حرفه ای با بالاترین درصد ممکن بازیابی اطلاعات می باشد. محرمانه بودن و سیاست محافظت از اطلاعات شما بخشی از تعهد و گارانتی ماست. ضمنا ما هیچ وقت اطلاعات شما را در معرض ریسک قرار نمی دهیم تا مشکل بدتر از آنچه که بوده است شود و در انجام آنچه به ما سپرده اید ، تجربه لازم و کافی را داریم.

 

هارد کلینیک لاژورد

 

نگهداری هارد دیسک

 

برای آگاهی از عوامل موثر در افزایش موفقیت بازیابی اطلاعات این قسمت را مشاهده نمائید. نگهداری هارد

بیشتر بدانیم

  • پر طرفدار ترین سایتهای بکاپ گیری از اطلاعات
  • چطور اطلاعات هارد دیسک خود را بازیابی کنیم؟
  • راههای بازیابی اطلاعات هارد دیسک فرمت شده
  • بهترین روش محافظت از اطلاعات مهم هارد دیسک
  • ارزانترین راه برای بکاپ گیری از Gmail
  • نرم افزار بازیابی اطلاعات چگونه کار می کند؟
خرسندیم از اینکه خواننده مطالب سایت لاژورد هستید. لطفا آنرا به اشتراک بگذارید تا دوستان شما نیز آنرا مطالعه نمایند.
ضمن تشکر از بازدید شما ، به دلیل تغییرات در فعالیتهای مجموعه تا اطلاع ثانوی از پذیرش معذوریم. لطفا در صورت ضرورت پیام خود را از طریق تلگرام برای ما ارسال نمائید و با کمی صبوری منتظر پاسخ باشید. با سپاس ارسال پیام در تلگرام