طراحی سایت

امروزه طراحی وب سایت بعنوان یکی از روش های مهم در زمینه گسترش زمینه های کاری و فعالبت های بروز، بسیار مورد توجه کاربران اینترنتی  قرار گرفته است. امروزه وب سایت های آنلاین، جای ویترین های رنگارنگ مغازه ها را گرفته اند و بعنوان یکی از بزرگترین مراکز تبادل اطلاعات و کالاشناخته می شوند. به کمک وب سایت، دیگر نیازی به حضور فیزیکی شما نخواهد بود. مهندسی لاژورد، با ۱۰ سال سابقه در زمینه طراحی وب سایت و برنامه نویسی انواع وب سایت، طراحی پرتال اینترنتی، و سایت های سفارشی، در این زمینه ارائه خدمات می نماید.

تمامی خدمات طراحی سایت ، سئو سایت ، برندینگ و بازاریابی اینترنتی و آموزش های مدیریت سایت همگی به صورت مجازی و از راه دور انجام میگیرد. تمامی طراحی های ارائه شده بر اساس به روزترین و بهترین طراحی های خارجی و امکانات جهانی می باشد.

کلمات کلیدی مرتبط : طراحی , سایت , وب سایت , وبسایت , طراحی سایت , طراحی وبسایت , طراحی سایت , طراحی پرتال , پرتال , طراحی پرتال سازمانی , طراحی سایت فروشگاهی , طراحی سایت شرکتی , طراحی سایت سازمانی , طراحی سایت حرفه ای , وبسایت حرفه ای , ساخت وبسایت , ساخت سایت , سایت ساز , نصب سایت ساز , سئو , بهینه سازی وب سایت , بهینه سازی سایت , سئو سایت , سئو وبسایت , طراحی سایت تجاری , طراحی وب سایت تجاری , طراحی سایت سازمانی , طراحی سایت هنری , طراحی سایت شخصی , طراحی وبسایت شخصی , هاستینگ , هاست لینوکس , هاست , هاست ویندوز , هاست ایرانی , هاستینگ ویندوز , هاستینگ لینوکس , دامنه ثبت دامنه , دامین , ثبت دامین , دامن ir , دامین .com , دامین .net , دامنه .com , طراحی سایت ارزان , هاست ارزان , دامنه ارزان , هاستینگ ارزان , هاستینگ رایگان , ثبت دامنه ایران ,

چرا به طراحی سایت نیاز پیدا خواهید کرد؟

امروزه، اگر قرار باشد که در زمینه کاری خود شناخته شوید، باید توسط موتورهای جستجو مانند گوگل ، بینگ و .  این اتفاق بیفتد.
 امروزه مردم برای مقایسه و کسب اطلاعات در موارد گوناگون از وب سایت های اینترنتی استفاده می کنند. مردم اولین جایی که به دنبال شرکت شما میگردند، بر روی اینترنت است.
 هزینه طراحی سایت یک بار برای همیشه می باشد اما تبلیغات چاپی را بارها باید برایش هزینه پرداخت کنید.
 وب سایت برای مشتریان ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته آماده ارائه خدمات می باشد. مشتریان ممکن است در هر ساعتی به شما دسترسی نداشته باشند اما در هر زمان می توانند به وب سایت شما مراجعه کنند
 عدم حضور شما در صورت حضور سایر رقبا در این عرصه یعنی از دست دادن مشتریان.
در دنیایی مجازی هیچ حد و مرزی وجود ندارد .پس می تواند مکان مناسبی برای تجارت و کسب درآمد باشد.

 

کلمات کلیدی مرتبط : طراحی , سایت , وب سایت , وبسایت , طراحی سایت , طراحی وبسایت , طراحی سایت , طراحی پرتال , پرتال , طراحی پرتال سازمانی , طراحی سایت فروشگاهی , طراحی سایت شرکتی , طراحی سایت سازمانی , طراحی سایت حرفه ای , وبسایت حرفه ای , ساخت وبسایت , ساخت سایت , سایت ساز , نصب سایت ساز , سئو , بهینه سازی وب سایت , بهینه سازی سایت , سئو سایت , سئو وبسایت , طراحی سایت تجاری , طراحی وب سایت تجاری , طراحی سایت سازمانی , طراحی سایت هنری , طراحی سایت شخصی , طراحی وبسایت شخصی , هاستینگ , هاست لینوکس , هاست , هاست ویندوز , هاست ایرانی , هاستینگ ویندوز , هاستینگ لینوکس , دامنه ثبت دامنه , دامین , ثبت دامین , دامن ir , دامین .com , دامین .net , دامنه .com , طراحی سایت ارزان , هاست ارزان , دامنه ارزان , هاستینگ ارزان , هاستینگ رایگان , ثبت دامنه ایران ,

طراحی , سایت , وب سایت , وبسایت , طراحی سایت , طراحی وبسایت , طراحی سایت , طراحی پرتال , پرتال , طراحی پرتال سازمانی , طراحی سایت فروشگاهی , طراحی سایت شرکتی , طراحی سایت سازمانی , طراحی سایت حرفه ای , وبسایت حرفه ای , ساخت وبسایت , ساخت سایت , سایت ساز , نصب سایت ساز , سئو , بهینه سازی وب سایت , بهینه سازی سایت , سئو سایت , سئو وبسایت , طراحی سایت تجاری , طراحی وب سایت تجاری , طراحی سایت سازمانی , طراحی سایت هنری , طراحی سایت شخصی , طراحی وبسایت شخصی , هاستینگ , هاست لینوکس , هاست , هاست ویندوز , هاست ایرانی , هاستینگ ویندوز , هاستینگ لینوکس , دامنه ثبت دامنه , دامین , ثبت دامین , دامن ir , دامین .com , دامین .net , دامنه .com , طراحی سایت ارزان , هاست ارزان , دامنه ارزان , هاستینگ ارزان , هاستینگ رایگان , ثبت دامنه ایران ,

webdesigning

طراحی وب سایت شما بایستی بنحوی باشد که هم شما و هم کاربران وب سایت شما را راضی کند

وقتی که وب سایت شما تخصصی طراحی و مدیریت می شود ، می توانید مطلوب ترین خدمات را در معرض دید مشتریان خویش بگذارید زیرا کارشناسان ما نیازهای وب سایت شما را در سطح بین المللی وب بررسی می کنند و آنچه را که نیاز دارید برای شما آماده می کنند. ما برای شما وب سایت را طراحی می کنیم که کارایی و سودآوری بالایی را برای شما در بر داشته باشد.

– افزایش مشتریان لاژورد ، نتیجه تعهد و تخصص در طراحی سایت ماست.

– طراحی و تدوین استراتژی و نقشه سایت حرفه ای ، باعث می شود کاربران وب سایت شما تجربه بهتری را در بازدید از سایت به دست آورند.

– با تمرکز و آنالیز بر روی گروه های کاربری و مشتریان بالقوه ، بیشترین بازده را برای وب سایت شما به ارمغان می آوریم.

barrowفرآیند طراحی سایت و خدمات

با بیش از یک دهه تجربه و تخصص در توسعه و طراحی سایت ، گروه مهندسی لاژورد راهکارهای آزمایش شده مطلوبی را برای سازمان ها ، موسسات بزرگ و کوچک و افراد ارائه می دهد و مزیت های طراحی حرفه ای سایت عبارتند از :

– بازده مطلوب و کسب درآمد بیشتر با افزایش فروش که با کاهش هزینه های فروش منجر به کاهش نرخ تمام شده برای مشتریان می شود

– کمک بسزا در مدیریت روابط مشتریان و افزایش رضایتمندی ایشان

– ساخت تصویر حرفه ای از تجارت و کسب و کار شما

– کارایی منظم ، فوق العاده و بدون نقص

barrowطرح ریزی طراحی سایت

طراحی وب سایت ، فرآیند سازماندهی و زیبانمایی محتوای چند رسانه ای از طریق وب و با استفاده از مرورگر وب می باشد. طراحی محتوا می تواند شامل متن ، گرافیک ، تصاویر ، ویدئو ، اسناد و یا نرم افزارها باشد. طراحی سایت شامل معماری اطلاعات و چارچوب صفحات و همچنین ادغام آنها با معرف هایی از قبیل نام تجاری ، رنگ بندی سازمانی و طرحهای تبلیغاتی برای افزایش فروش می باشد.

طراحی سایت می تواند مجموعه ای از فعالیت ها حسب اندازه و وسعت وب سایت باشد. طرح ریزی و سازماندهی وب سایت شما قبل از طراحی سایت بسیار مهم است. برای طراحی سایت نیاز به نقشه یا برنامه ای برای مشخص کردن ساختار وب سایت ، تعیین سرفصل مطالب ، محتوای هر یک از بخش ها ، نحوه عملکرد سرفصل ها بهمراه مستندات مورد نیاز ، هدف از تاسیس وب سایت و تعریف مخاطب هدف ، می باشد که اینکار را کارشناسان لاژورد به بهترین شکل ممکن برای وب سایت شما انجام می دهند.

barrowتعیین استراتژی وب سایت

تعیین استراتژی وب سایت و جذب مخاطبین هدف ، اولین گام برای رسیدن به موفقیت و کسب بازده در طراحی سایت است. وب سایت شما بایستی متمرکز بر روی موضوع هدف ، دارای مطالب شفاف و هدفمند باشد. بجای درخواست از افراد برای بازدید از وب سایت ، بایستی روی بازار هدف تمرکز کنید تا افراد حسب نیاز خود داوطلبانه به سمت سایت شما جذب گردند. اگر شما وکیل باشید و یا یک پرتال اجتماعی برای سالمندان داشته باشید، طراحی سایت شما بسیار متفاوت خواهد بود. نام تجاری شما بایستی هدف شما را در کسب و کار آنلاین تقویت کند و بر روی بازدید کاربران منعکس و منجر به افزایش بازده وب سایت شود. استراتژی وب سایت شما بایستی متمرکز بر روی موضوعی باشد که انتظار دارید کاربران شما پس از بازدید انجام دهند.

barrowطبقه بندی محتوای وب سایت

محتوای وب سایت شما بایستی دارای ساختاری ساده و متشکل از دسته بندی مجموعه ها و محتوای وب سایت شما باشد. استفاده از این طبقه بندی برای وب سایت ، نقشه ای سازماندهی شده از وب سایت در اختیار شما قرار می دهد. شروع با نام صفحات موجب ایجاد تصویری از ساختار وب سایت شما می شود و کمک می کند تا آسانتر بتوانید با شناخت چارچوب سازماندهی شده محتوای وب سایت خود را ایجاد و تدوین نمائید. همچنین اینکار ابزاری مفید در جهت تنظیم نقشه سایت و سازماندهی مجموعه ها ، زیر مجموعه ها و محتوای وب سایت می باشد. لازم است بدانید که همواره یکی از کلیدهای اصلی طراحی وب سایت موفق ، سازماندهی محتوا بوده است.

barrowچارچوب و قالب وب سایت

طرح گرافیکی و قالب وب سایت الگویی است که عملکرد و نقش محتوا را در صفحات وب سایت مشخص می کند. این چارچوب ترکیب اجزای تشکیل دهنده وب سایت از قبیل رنگ بندی ، لوگو ، نام تجاری ، گرافیک ، تصاویر و یا فونتها را بعهده ندارند. بلکه این چارچوب ها و نقشه سایت ها ، ساختار معماری پایه ی محتوا و اطلاعات وب سایت را تشکیل می دهند. چارچوب سایت وظیفه حمل ساختار عمومی صفحات و نیازمندی محتوا را بعهده دارد و شما را قادر به تمرکز بر روی عملکرد و بازده سایت و نه مشغله ی طراحی می کنند.

barrowمستندات مورد نیاز وب سایت

ساخت و طراحی یک وب سایت خوب و با عملکرد ، نیاز به طرح واضح از هدفی که وب سایت قرار است به سمت آن برود ، دارد. مستندات مورد نیاز وب سایت ، طراحان وب و توسعه دهندگان وب سایت را قادر به درک روشن و دقیقتر از عملکرد و گردش کار وب سایت می کند. طراحی کاربردی وب سایت ، با توجه به مستندات مورد نیاز ، شما را قادر به مشاهده راحتتر عملکرد رابط کاربری و اجزاء سیستمی وب سایت می کند. مستندات زیاد در مرحله ی طراحی موثرند و وب سایت را از برنامه نویسی و طراحی مجدد پس از پایان کار بی نیاز می کند.

barrowشروع طراحی وب سایت

هم اکنون که طرح ، قالب ، هدف ، محتوا و چارچوب وب سایت آماده اند ، زمان شروع طراحی وب سایت است. طراحی گرافیک و قالب وب سایت بایستی برگرفته از نام تجاری و الگوها و نمادهای کسب و کار شما باشد. جهت دهی به طراحان وب سایت در برخی از موارد می تواند مفید باشد اما باید به تجارب طراحان نیز اطمینان کرد تا طرحی را ارائه کنند که برای سازمان ، صنایع و اهداف کسب و کار شما کارآمد باشد.

barrowطراحی منوی پیمایش وب سایت

از جمله انتظاراتی که از طراحی وب سایت می رود ، ایجاد راهنما یا منوی پیمایش مناسب جهت هدایت کاربران به صفحات موردنظر سایت است. استفاده از آن بایستی ساده و بدون ابهام باشد. مهم نیست چه نوع وب سایتی داشته باشید بلکه مهم اینست که کاربران آنچه را که به دنبال آن هستند ، به راحتی بیابند. این نکته را ملکه ذهنتان کنید که نمی توان با یک ناوبری حرفه ای ، راه را اشتباه پیمود.

– منوی پیمایش وب سایت بایستی اختصاصی و برای استفاده کاربران شما طراحی شود – هیچوقت سعی نکنید تا فقط حسب علاقه شخصی خود و یا مجموعه منوی متفاوتی داشته باشید ، اینکار برای کاربران قابل قبول نیست.

– ناوبری بایستی پایدار باشد بنحوی که وقتی کاربران به وب سایت شما وارد می شوند و به صفحات مختلف می روند ، بدانند کجا هستند و مسیرشان را به راحتی پیدا کنند.

– همیشه به دنبال بهترین نمونه ها برای منوی سایت باشید و درنظر داشته باشید که منوی اصلی پیمایش سایت بایستی در جایگاه مورد انتظار کاربران باشد و منوهای ثانویه و یا زیرمجموعه ها نیز در مناسب ترین جایگاه بر روی صفحات سایت قرار گیرند.

– سعی کنید کلیک های کاربران را کمتر و کمتر کنید – یک وب سایت مناسب نیاز به مجموعه ناوبری ها ندارد و صفحات وب سایت بایستی در کوتاهترین مسیر و در دسترس باشند.

منوی پیمایش وب سایت ، مهمترین نقش را در ایجاد یک وب سایت کاربردی دارد.

barrowطراحی رابط کاربری و ایفای نقش

طراحی رابط کاربری حرفه ای بر روی تجربه ی کاربران و تعامل با اجزای وب سایت تاثیرگذار است. اهداف وب سایت باید بنحوی درنظر گرفته شوند تا اطمینان حاصل کنید که تعامل کاربر با بخش های وب سایت به ساده ترین شکل ممکن صورت می گیرد. طراحی با تمرکز روی کاربر سبب تسهیل در تکمیل اهداف و وظایف وب سایت می شود. فرآیند طراحی بایستی توازن کارایی و جلوه های بصری و زیبایی شناسی را رعایت کند تا وب سایت ایجاد شده کاربردی ، قابل استفاده آسان و قابل رقابت در بازار باشد.

barrowطراحی برنامه های مبتنی بر وب

طراحی سایت کاربردی بسیار مهمتر از طراحی وب سایت استاندارد است. متغیرهای زیادی در طراحی سایت وجود دارند که در عملکرد کاربران در بازدید از سایت بایستی مدنظر قرار داد. این موضوع در وب سایت های بزرگتر و پیچیده تر اهمیت بسیار بیشتری در تدوین و تهیه مستندات و طرح ریزی و هدفگذاری وب سایت دارد. فرآیند طراحی سایت توسط کارشناسان ما تمامی این پیچیدگی ها را کاهش می دهد و به شما این اطمینان را می دهیم که برای هر صفحه از وب سایت بصورت اختصاصی هدفگذاری و طراحی صورت می پذیرد.

گروه فنی و مهندسی لاژورد با بیش از ده سال تجربه مفید در زمینه ارائه خدمات طراحی سایت ، طراحی پرتال ، طراحی سایت داینامیک ، طراحی سایت فلش ، نصب و راه اندازی وب سایت اینترانتی ، طراحی سایت تجاری ، طراحی سایت خدمات ، طراحی سایت شخصی ، طراحی سایت هنری و هرگونه وب سایت منطبق با نیاز مشتری با افتخار آمادگی همکاری با کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی ، سازمان ها ، نهادها ، وزارتخانه ها و کلیه متقاضیان طراحی سایت و خدمات بهینه سازی وب سایت را دارد.

webdesign

طراحی سایت

این شرکت از ابتدای آغاز بکار خود در زمینه طراحی سایت و طراحی پرتال با بیش از ۴۰۰ کارفرما اعم از حقیقی ، حقوقی و یا سازمانی در ارتباط بوده که هر کدام بنحوی متقاضی بخشی از خدمات مربوطه در این رشته اعم از ثبت دامنه ملی یا دامنه بین المللی ( com . net . org . tv . ir . ws ) ، اجاره فضای هاستینگ ویندوز و لینوکس ( Windows web hosting , Linux web hosting ) مدیریت کنترل پنل های هاستینگ (cPanel • DirectAdmin • Domain Technologie Control • Froxlor • GNUPanel • H-Sphere • InterWorx • ISPConfig • ispCP • Kloxo • Plesk • SysCP • Usermin • Webmin . Helm) طراحی سایت در کاربردهای مختلف ( طراحی سایت شخصی . طراحی سایت هنری . طراحی سایت شرکتی . طراحی سایت سازمانی . طراحی سایت پرتال . طراحی سایت اینترانتی . طراحی سایت گالری . طراحی سایت دانلود . طراحی سایت دانلود سنتر . طراحی سایت اجتماعی . طراحی سایت اطلاع رسانی . طراحی سایت خبری . طراحی سایت فروشگاهی . طراحی فروشگاه الکترونیکی ) ایجاد محتوا و بروز رسانی محتوای وب سایت ، راه اندازی سیستم مدیریت محتوای وب سایت CMS ، نصب و راه اندازی وب سایت متن باز ( Open Source ) ، بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجوگر Google . bing . Yahoo . altaVista . Baidu . ASK . AOL و غیره ( SEO , SEF , SEM ) کنترل امنیت وب سایت و عقد قراردادهای پشتیبانی و نگهداری وب سایت و همچنین سایر خدمات مرتبط با طراحی سایت بوده اند.

نحوه دریافت سفارش طراحی وب سایت

پس از اولین تماس توسط مشتری و اعلام نیاز وی جهت طراحی سایت خواسته های وی برآورد شده و با توجه به نیاز وی در حال و پیش بینی آینده وب سایت و کاربران وب سایت گزینه های مناسب از لحاظ نوع طراحی سایت و محتوای آن بطور کامل برآورد شده و به مشتری اعلام می گردد و نمونه هایی از وب سایت های طراحی شده در زمینه های مربوطه نیز به وی اعلام که تا حدودی نوع کار برای مشتری واضح گردد. سپس مشتری نسبت به انتخاب کلیات طراحی سایت مبادرت نموده و قرارداد بین طرفین عقد می گردد.

طراحی سایت

در این مرحله و پس از عقد قرارداد نسبت به ثبت دامنه و اختصاص فضای هاستینگ با توجه به نیاز وب سایت اقدام می گردد ، سپس قالب اولیه وب سایت طراحی و نمونه اولیه وب سایت بر روی هاست قرار می گیرد و بعد از آن وب سایت با توجه به اطلاعات اولیه ارائه شده توسط مشتری آماده و در معرض دید کاربران قرار می گیرد.

از این پس وب سایت با توجه به نیازهای آتی مشتری تکمیل شده و خدمات جانبی بر روی آن انجام می پذیرد.

اکنون برای اینکه با مراحل طراحی سایت و نحوه ارائه خدمات وب سایت بهتر آشنا شوید ما آنرا بنحوی دیگر و طی سه مرحله بیان می کنیم:

ثبت دامنه وب سایت

گام نخست طراحی سایت

 عبارتست از یک آدرس منحصر بفرد در وب که معرف نام و آدرس وب سایت شما بر روی شبکه گسترده و جهانی اینترنت می باشد و بصورت سالیانه و طی قراردادی توسط شما و به نام شما ثبت خواهد شد و برای سالهای آتی نیز قابل تمدید می باشد. مانند: www.mywebsite.netو www.yahoo.com

bdomain

فضای میزبانی وب سایت ( وب هاستینگ )

گام دوم طراحی سایت

 عبارتست از فضایی بر روی شبکه اینترنت با مشخصات فنی ، ظرفیت و سرعت متفاوت که اطلاعات مربوط به وب سایت خود را بر روی آن قرار خواهید داد تا همیشه در دسترس بازدیدکنندگان وب سایت شما قرار گیرد. فضای میزبانی وب سایت نیز همانند دامنه وب سایت بصورت سالیانه و طی قراردادی با مشخصات مشخص در اختیار شما قرار خواهد گرفت و معمولاً در نگاه اول توسط حجم آن مورد مقایسه قرار می گیرد ( البته روش درستی برای انتخاب نیست و بطور جامع درباره آن به بحث خواهیم پرداخت ).

bhost

سفارش طراحی سایت

گام سوم طراحی سایت

 در این مرحله باید درباره وب سایت خود در خصوص محتوا ، نوع کاربرد ، بازدید کنندگان ، هدف از ایجاد وب سایت و موارد تخصصی مرتبط با هدف وب سایت تصمیم گیری کنید و در صورت نیاز با راهنمایی مشاور ما یک جمع بندی کلی از محتوا و کاربرد وب سایت خویش انجام دهید.

bweborder

طراحی وب سایت

پس از طی مراحل سه گانه فوق وب سایت شما آماده است و اکنون می توانید با توجه به نیاز حرفه ای خود به وب سایت بعنوان یک وب سایت تجاری نگاه کرده و در صورت نیاز جهت بهتر شدن کسب و کار اینترنتی خود از سایر خدمات جانبی وب سایت ما نیز بهره ببرید.

ما ایجاد و بهینه سازی وب سایت را در پنج مرحله تقسیم کرده این که به شرح ذیل می باشد:

barrowمرحله اول : طراحی وب سایت

 1. نیازسنجی و تهیه نقشه جامع وب سایت با توجه به امکانات و کاربردهای مورد نیاز
 2. جمع آوری و طبقه بندی اطلاعات اولیه
 3. انتخاب سیستم مدیریت محتوای مناسب که پاسخگوی نیازهای وب سایت باشد
 4. طراحی گرافیکی وب سایت بر پایه استانداردهای وب – W3C Standard
 5. نصب و راه اندازی سیستم مدیریت محتوا
 6. ورود اطلاعات اولیه
 7. افزودن ماژول های مورد نیاز و تنظیمات آنها

barrowمرحله دوم : بهینه سازی وب سایت

 1. استاندارد سازی محتوای وب سایت مبنی بر استانداردهای گوگل و دیگر موتورهای جستجوگر SEO –
 2. بهینه سازی آدرس صفحات جهت موتورهای جستجوگر SEF –
 3. بهینه سازی کلمات کلیدی و محتوا بر اساس جستجوی مشتریان بالقوه SEM –
 4. افزایش رتبه وب سایت
 5. ارائه راهکار جهت افزایش بازدیدکنندگان

barrowمرحله سوم : پشتیبانی فنی وب سایت

 1. کنترل دوره ای محتوا و فایلهای وب سایت
 2. کنترل آنلاین بودن وب سایت
 3. کنترل ارتباط با سرور پایگاه اطلاعات
 4. بروز رسانی نرم افزارهای سرور هاست
 5. اقدامات نگهداری و پشتیبانی سخت افزار سرور هاست
 6. پشتیبان گیری دوره ای از بانک اطلاعاتی

barrowمرحله چهارم : امنیت وب سایت

 1. بروز رسانی دیواره آتش سرور هاست
 2. انجام تنظیمات امنیتی برای جلوگیری از نفوذ
 3. بروز رسانی سیستم مدیریت محتوا
 4. برطرف کردن باگ های گزارش شده در سیستم مدیریت محتوا

barrowمرحله پنجم : بروز رسانی و ایجاد محتوای وب سایت

همانطور که در وب سایتهای موفق دیده اید ، آنها هر روز مطالب عمده ای از قبیل اخبار روزانه ، تصویر روز ، سخن روز ، طالع بینی روزانه و از این قبیل در وب سایت خود دارند تا کاربران خود را تشویق به بازدید روزانه کنند. شما هم برای اینکه یک وب سایت موفق داشته باشید ، با توجه به نوع و طبقه بندی موجود بر روی وب سایت خود باید چنین محتویاتی را در آن قرار دهید.

طراحی وب سایت

شرح خدمات قابل ارائه در زمینه طراحی سایت گروه فنی و مهندسی لاژورد در زیر آورده شده:

domainregister

ثبت دامنه بین المللی و ثبت دامنه ملی

ثبت دامنه ( Domain ) ثبت دامنه ( Domain ) با پسوند com. ثبت دامنه ( Domain ) با پسوند net. ثبت دامنه ( Domain ) با پسوند org. ثبت دامنه ( Domain ) با پسوند ir. ثبت دامنه ( Domain ) با پسوند info. ثبت دامنه ( Domain ) با پسوند biz. ثبت دامنه ( Domain ) با پسوند ws. ثبت دامنه ( Domain ) با پسوند tv. ثبت دامنه ( Domain ) با پسوند cc. ثبت دامنه ( Domain ) با پسوند asia.

کلمات مرتبط : خرید دامنه – خرید دامنه .com – خرید دامنه .net – خرید دامنه .org – خرید دامنه .ir – ثبت دامنه – ثبت دامنه .com – ثبت دامنه .net – ثبت دامنه .org – ثبت دامنه .ir – تمدید دامنه – تمدید دامنه .com – تمدید دامنه .net – تمدید دامنه .org – تمدید دامنه .ir – خرید دومین – خرید دومین .com – خرید دومین .net – خرید دومین .org – خرید دومین .ir – ثبت دومین – ثبت دومین .com – ثبت دومین .net – ثبت دومین .org – ثبت دومین .ir – تمدید دومین – تمدید دومین .com – تمدید دومین .net – تمدید دومین .org – تمدید دومین .ir

webhosting

وب هاست ( Web Hosting )

اجاره فضای هاست لینوکس و ویندوز بر روی سرور ایران ( Windows & Linux Web Hosting ) اجاره فضای هاست لینوکس و ویندوز بر روی سرور ابری ( Windows & Linux Cloud Web Hosting ) اجاره فضای میزبانی وب لینوکس و ویندوز بر روی سرور پر سرعت آمریکا و آلمان ( Windows & Linux High Speed Web Hosting ) اجاره فضای هاست لینوکس و ویندوز بر روی سرور مجازی و سرور اختصاصی ( Windows & Linux Web Hosting ) اجاره فضای هاست رایگان لینوکس و ویندوز ( Windows & Linux Web Hosting ) اجاره فضای میزبانی وب لینوکس و ویندوز بر روی سرور اروپا ( European Windows & Linux Web Hosting ) اجاره فضای هاست حرفه ای لینوکس و ویندوز ( Professional Windows & Linux Web Hosting ) اجاره فضای هاست نامحدود لینوکس و ویندوز ( Windows & Linux Unlimited Web Hosting ) اجاره فضای میزبانی وب لینوکس و ویندوز ( Windows & Linux Web Hosting )

کلمات مرتبط : هاست رایگان – هاست لینوکس – هاست نامحدود – هاست حرفه ای – هاست ابری – هاست ارزان – هاست دانلود – هاست آپلود – هاست اشتراکی – هاست مجازی – وب هاست – وب هاست ویندوز – هاست شرکتی – هاست شخصی – میزبانی وب ابری – میزبانی وب لینوکس – میزبانی وب ویندوز – میزبانی وب رایگان – میزبانی وب در ایران – میزبانی وب اروپا – میزبانی وب ارزان – میزبانی وب اشتراکی

webdesigning

طراحی سایت ( Web Design )

طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت تجاری طراحی سایت شرکتی طراحی سایت شخصی طراحی سایت هنری طراحی سایت سازمانی طراحی سایت گالری طراحی سایت دانلود سنتر طراحی سایت آرشیو طراحی سایت فروشگاه الکترونیک طراحی سایت فلش طراحی سایت پرتال

کلمات مرتبط : طراحی سایت سازمانی طراحی سایت گالری طراحی سایت دانلود سنتر طراحی سایت آرشیو طراحی سایت فروشگاه الکترونیک طراحی سایت فلش طراحی سایت پرتال طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت تجاری طراحی سایت شرکتی طراحی سایت شخصی طراحی سایت هنری طراحی وب سایت سازمانی طراحی وب سایت گالری طراحی وب سایت دانلود سنتر طراحی وب سایت آرشیو طراحی وب سایت فروشگاه الکترونیک طراحی وب سایت فلش طراحی وب سایت پرتال طراحی وب سایت فروشگاهی طراحی وب سایت تجاری طراحی وب سایت شرکتی طراحی وب سایت شخصی طراحی وب سایت هنری طراحی سایت آپلود سنتر طراحی سایت موزیک طراحی سایت دانلود فیلم طراحی سایت دانلود کتاب

cms

راه اندازی سیستم مدیریت محتوای وب سایت ( Content Management System – CMS )

سیستم مدیریت محتوای جوملا Joomla سیستم مدیریت محتوای دروپال Drupal سیستم مدیریت محتوای Redaxscript سیستم مدیریت محتوای PHP Fusion سیستم مدیریت محتوای Elxis سیستم مدیریت محتوای وردپرس WordPress نصب ، راه اندازی و طراحی سایت فروم Forum نصب ، راه اندازی و طراحی سایت فروم SMF نصب ، راه اندازی و طراحی سایت فروم phpBB نصب ، راه اندازی و طراحی سایت فروم FUDForum نصب ، راه اندازی و طراحی سایت فروم Dove Forums نصب ، راه اندازی و طراحی سایت فروم MyLittle Forum نصب ، راه اندازی و طراحی سایت وبلاگ Weblog نصب ، راه اندازی و طراحی سایت وبلاگ Nucleus CMS نصب ، راه اندازی و طراحی سایت وبلاگ TextPattern نصب ، راه اندازی و طراحی سایت وبلاگ DotClear نصب ، راه اندازی و طراحی سایت وبلاگ FatPress

کلمات مرتبط : سیستم مدیریت محتوا جوملا دروپال وردپرس پی اچ پی نیوک اپن کارت پرستا شاپ طراحی قالب جوملا طراحی قالب دروپال طراحی قالب وردپرس طراحی قالب پی اچ پی نیوک طراحی قالب اپن کارت طراحی قالب پرستا شاپ افزونه جوملا افزونه دروپال افزونه وردپرس افزونه پی اچ پی نیوک افزونه اپن کارت افزونه پرستا شاپ دانلود جوملا دانلود دروپال دانلود وردپرس دانلود پی اچ پی نیوک دانلود اپن کارت دانلود پرستا شاپ پشتیبانی جوملا پشتیبانی دروپال پشتیبانی وردپرس پشتیبانی پی اچ پی نیوک پشتیبانی اپن کارت پشتیبانی پرستا شاپ آموزش جوملا آموزش دروپال آموزش وردپرس آموزش پی اچ پی نیوک آموزش اپن کارت آموزش پرستا شاپ فارسی سازی جوملا فارسی سازی دروپال فارسی سازی وردپرس فارسی سازی پی اچ پی نیوک فارسی سازی اپن کارت فارسی سازی پرستا شاپ فارسی Joomla WordPress drupal opencart PHPNuke Presta shop

seo

 

بهینه سازی سایت – سئو ( SEO – SEF – SEM )

بهینه سازی سایت جهت موتورهای جستجوگر ( SEO , SEF , SEM ) بهینه سازی سایت محتوای سایت و سئو سایت ( SEO ) سئو و بهینه سازی کلمات کلیدی ( Keywords ) بهینه سازی بک لینک های ورودی و خروجی وب سایت بک لینک سئو ( Back Link ) سئو بهینه سازی آدرس صفحات وب سایت ( SEF ) بهینه سازی وب سایت جهت بازاریابی و اهداف تجاری ، سئو مارکتینگ ( SEM ) بهینه سازی سایت و کلمات بکار رفته در بدنه وب سایت ، سئو بادی HTML Body SEO بهینه سازی کلمات کلیدی سایت بکار رفته در آدرس صفحات ، سئو کلمات کلیدی Keywords SEO بهینه سازی سایت سرعت بارگذاری وب سایت و صفحات وب سایت برای سئو سئو گوگل و بهینه سازی وب سایت جهت سازگاری با موتورهای جستجوگر اینترنتی Google SEO سئو بهینه سازی سایت و موقعیت ، نوع و چگالی کلمات کلیدی در وب سایت SEO Density

کلمات مرتبط : سئو سایت بهینه سازی سایت سئو گوگل الگوریتم پنگوئن الگوریتم پنگوئن گوگل آنالیتیک سئو آنالیتیک بهینه سازی سایت فروشگاهی بهینه سازی سایت شرکتی بهینه سازی سایت خبری بهینه سازی سایت هنری بهینه سازی سایت شخصی بهینه سازی سایت دانلود بهینه سازی سایت گوگل بهینه سازی سایت جوملا بهینه سازی جوملا بهینه سازی سایت وردپرس بهینه سازی وردپرس سئو سایت فروشگاهی سئو سایت شرکتی سئو سایت خبری سئو سایت هنری سئو سایت شخصی سئو سایت دانلود سئو سایت گوگل سئو سایت جوملا سئو جوملا سئو ورد پرس سئو وردپرس سئو سایت دروپال سئو دروپال سئو سایت وردپرس بک لینک گوگل بک لینک سئو بک لینک ساز ساختن بک لینک ایجاد بک لینک بکلینک افزایش رتبه سایت افزایش رتبه گوگل سایت رتبه بندی سایت ثبت سایت در موتور جستجوگر تنظیم کلمات کلیدی سایت کلمات کلیدی مناسب برای سایت توضیحات سایت عنوان صفحات سایت سئو متا تگ کلمات کلیدی الگوریتم پنگوئن گوگل سئو یاهو موتور جستجوگر یاهو و موتور جستجوی بینگ مایکروسافت SEO SEM SEF Joomla SEO WordPress SEO افزایش بازدید صفحات سایت بهینه سازی شده

content

 

ایجاد محتوا و بروز رسانی وب سایت

بروز رسانی اطلاعات وب سایت از قبیل اطلاعات کلی و جزئی وب سایت بروز رسانی بخش اخبار وب سایت ایجاد بخش مقالات و دانستنیها بر روی وب سایت بارگذاری ماژول های عمومی و اختصاصی بر روی وب سایت پشتیبانی خدمات فنی وب سایت و هاستینگ پشتیبان گیری از بانک اطلاعاتی وب سایت بروز رسانی کامپوننت های سیستم هاستینگ تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات وب سایت افزایش امنیت وب سایت جهت جلوگیری از تخریب وب سایت بوسیله هکرها پشتیبانی و پاسخگویی همیشگی و از طریق تلفن ، ایمیل ، اس ام اس و مسنجر بروز رسانی سایت های قدیمی پشتیبانی سایت قرارداد پشتیبانی سایت قرارداد نگهداری وب سایت شرکتی و سازمانی

کلمات مرتبط : پشتیبانی سایت پشتیبانی فنی هاست لینوکس مدیریت محتوا و ایجاد محتوای جدید بر روی سایت مدیریت سایت و مدیریت هاست سی پنل تامین امنیت سایت جلوگیری از هک شدن سایت جوملا راهکار امنیت جوملا راههای جلوگیری از هک شدن وردپرس امنیت هاست وب هاستینگ و امنیت فضای میزبانی وب سایت قرارداد مدیریت سایت پشتیبانی روزانه سایت سایت خبری ایجاد اخبار جدید بر روی سایت

کلمات کلیدی مرتبط با طراحی سایت ، هاست ، ثبت دامنه و خدمات تخصصی وب سایت

کلمات کلیدی : طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت تجاری ، طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت شخصی ، طراحی سایت هنری ، طراحی سایت سازمانی ، طراحی سایت گالری ، طراحی سایت دانلود سنتر ، طراحی سایت آرشیو ، طراحی سایت فروشگاه الکترونیک ، طراحی سایت فلش ، طراحی سایت پرتال ، طراحی سایت ، طراحی سایت ، وب سایت ، طراحی وب ، وب ، سایت ، طراحی سایت داینامیک ، طراحی سایت استاتیک ، طراحی ، پرتال ، طراحی سایت پرتال ، طراحی سایت فلش ، ثبت دامنه ، هاست ، هاستینگ ویندوز ، هاستینگ لینوکس ، فضای میزبانی وب ، جوملا ، ثبت دامنه ، فضای هاستینگ ، CMS ، سیستم مدیریت محتوا ، سیستم ، مدیریت محتوا ، سیستم مدیریت – Website – Website design – جوملا – دروپال – نیوک – دانلود سنتر – متن باز – Opensource ، بهینه سازی محتوای وب سایت ، بهینه سازی کلمات کلیدی ، بهینه سازی لینک های ورودی و خروجی وب سایت ، بهینه سازی آدرس صفحات وب سایت ، بهینه سازی وب سایت جهت بازاریابی و اهداف تجاری ، بهینه سازی کلمات بکار رفته در بدنه وب سایت ، بهینه سازی کلمات کلیدی بکار رفته در آدرس صفحات ، بهینه سازی سرعت بارگذاری وب سایت و صفحات وب سایت ، بهینه سازی وب سایت جهت سازگاری با موتورهای جستجوگر اینترنتی ، بهینه سازی موقعیت ، نوع و چگالی کلمات کلیدی در وب سایت
خرسندیم از اینکه خواننده مطالب سایت لاژورد هستید. لطفا آنرا به اشتراک بگذارید تا دوستان شما نیز آنرا مطالعه نمایند.
ضمن تشکر از بازدید شما ، به دلیل تغییرات در فعالیتهای مجموعه تا اطلاع ثانوی از پذیرش معذوریم. لطفا در صورت ضرورت پیام خود را از طریق تلگرام برای ما ارسال نمائید و با کمی صبوری منتظر پاسخ باشید. با سپاس ارسال پیام در تلگرام