امکانات جدید اینستاگرام در آپدیت اخیر

۱۳۹۵-۰۹-۰۳

امکانات جدید اینستاگرام در آپدیت اخیر


با آخرین امکانات جدید اینستاگرام آشنا شوید.

اینستاگرام ، امروزه یکی از نرم افزار های محبوبی است که طرفداران زیادی دارد. این اپلیکیشن محبوب، هر روزه به روز رسانی هایی را برای نرم افزار خود ایجاد می کند و در این به روزرسانی ها امکانات جدیدی را به این اپ محبوب می افزاید. در این مقاله به دو تا از امکانات جدید اینستاگرام آشنا شوید.

در به روز­رسانی های اخیر اینستاگرام، دو قابلیت اصلی و ویژگی جدید به این اپلیکیشن جدید اضافه شده است که آن را بیش از پیش محبوب کرده است. اینستاگرام در آخرین آپدیت خود ویژگی های “ناپدید شدن تصاویر دایرکت” و “ویدئوهای زنده در Stories” را به این اپلیکیشن اضافه کرده است.

اینستاگرام اخیرا از نرم افزار محبوب اسنپ چت الهاماتی گرفته است و آن ها را بر روی اپلیکیشن محبوب خود پیاده سازی کرده است. ویژگی قرار دادن ویدئوهای زنده در اینستاگرام ، از اهمیت بیشتری برخوردار است و اگرچه که هنوز اسنپچت این کار را انجام نداده است، می توان حدس زد که به دلیل محبوبیت این ویدئو زنده در پریسکوپ و فیسبوک، اینستاگرام نیز تصمیم گرفته است این قابلیت را به این نرم افزار بیفزاید.

امکانات جدید اینستاگرام

امکانات جدید اینستاگرام

قابلیت ویدیوی زنده اینستاگرام در بخش استوریز پدید آمده است و هنگامی که شما می‌خواهید تصویر یا ویدیویی را در بخش ویدیو اضافه کنید، به شما پیشنهاد می‌شود که ویدیوی زنده ضبط کنید و بفرستید. فالورها یا دنبال کنندگان شما می توانند برای شما کامنت بگذارند؛ اما برخلاف سایر اپلیکیشن ها این ویدئوها، فانی هستند و پس از دیده شدن ناپدید می شوند.

همچنین، اینستاگرام ویدیوهای زنده را در بخش جستجوی (explore) این اپلیکیشن قرار می‌دهد و بدین ترتیب شما می‌توانید ویدیوهای زنده کسانی که دنبال نمی‌کنید و ویدیوهایی را به اشتراک می‌گذارند که ممکن است به آنها علاقه‌مند باشید را نیز ببینید.

ویژگی دیگر اینستاگرام، ناپدید شدن تصاویر و ویدیوهایی است که در بخش دایرکت برای کاربر و کاربرانی ارسال می شوند. شما می توانید برای کسانی که شما را دنبال می کنند این ویدئوها را بفرستید و در صورتی که آن فرد مطالب فرستاده شده را از طریق اسکرین شات ضبط نماید یا مجدد پخش نماید ، این اپلیکیشن شما را با خبر می سازد.

پیام‌های ناپدیدشونده در بخش دایرکت، از همین امروز هم برای کاربران اینستاگرام قابل استفاده است، اما اگر می‌خواهید ویدیوهای زنده را هم تجربه کنید، باید تا هفته‌های آینده که این شرکت وعده داده، منتظر بمانید.

آموزش, دانستنیها, نرم افزار , ,

پرسش یا نظر خود را برای ما بنویسید

خرسندیم از اینکه خواننده مطالب سایت لاژورد هستید. لطفا آنرا به اشتراک بگذارید تا دوستان شما نیز آنرا مطالعه نمایند.