آموزش فلش

نرم افزار فلش ( Adobe Flash Professional ) چیست؟

 

Adobe Flash از نرم افزارهای مالتی مدیا می باشد که از آن در طراحی ها و پیاده سازی کارهای گرافیکی مختلف استفاده میکنند . در حالت کلی باید گفت که از نرم افزار فلش برای تولید مالتی مدیا ( Multi Media ) استفاده می شود و همچنین برای دیدن فایل های مولتی مدیایی که با فلش تولید می شود باید این نرم افزار برروی سیستم نصب باشد .

در دوره آموزش فلش خواهید آموخت که چطور با نرم افزار فلش Adobe Flash محتوای فلش شامل گرافیک ، ویدئو ، مالتی مدیا و غیره تولید کنید و از آن در دسکتاپ و وب بهره ببرید. ما به شما آموزش می دهیم چطور با فلش بصورت حرفه ای کار کنید و نیازهای خود را در زمینه محتوای مالتی مدیای فلش برطرف نمائید. دوره آموزش فلش یکی از دوره های جذاب آموزشی است که خواهید گذراند و در تمامی طول عمر از کار با آن لذت خواهید برد و ابزاری مفید در اختیار شما خواهد گذاشت که در فعالیتهای شخصی و تجاری در کنار شما خواهد بود.

آیا می دانید چه افرادی بیشتر از فلش استفاده می کنند؟ ۱- طراحان حرفه ای مالتی مدیا و نرم افزارهای چندرسانه ای ۲- طراحان وب سایت ۳- طراحان گرافیک ۴- استراتژیست های محتوای وب ۵- هنرمندان انیمیشن و بسیاری از افرادی که برای معرفی خود و حرفه خود نیاز به مجموعه ای مالتی مدیا دارند همگی نرم افزار فلش را ترجیح می دهند و از آن نهایت بهره را می برند.

نرم افزار فلش از ابزارهای اصلی در طراحی انواع بازی ، انیمیشن ۲ بعدی و ۳ بعدی ، مالتی مدیا ، پروپوزال ، مجموعه آموزشی ، بنر تبلیغاتی ، تیزر حرفه ای ، وب سایت با جلوه های ویژه بصری و محیط های اینتراکتیو شبیه سازی شده و بسیاری از موارد کاربردی دیگر می باشد.

آموزش فلش تدریس فلش

بسیاری از کارآموزان و علاقمندان به برنامه های مالتی مدیا و گرافیکی تمایل دارند که مواردی مانند نرم افزار های گرافیکی ، ساخت انیمیشن ، طراحی وب سایت ، طراحی برنامه های چند بعدی و …… را همزمان با هم و در یک دوره کوتاه مدت فرا بگیرند .

دوره فوق تخصصی آموزش فلش به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی با استفاده از آخرین متد های آموزش فلش تمام موارد بالا را در یک دوره کوتاه در بر دارد . شما با گذراندن دوره آموزش فلش ، می توانید به طراحی مالتی مدیا ، طراحی انیمیشن ، طراح های گرافیکی ، ساخت بنر و فلش های تبلیغاتی اینترنتی بپردازید . تدریس خصوصی فلش به صورت خصوصی انجام می شود . طی دوره آموزش فلش خصوصی شما به اصلی ترین و کاربردی ترین مفاهیم طراحی فلش برای استفاده در پروژه های طراحی مالتی مدیا ، طراحی سایت فلش ، طراحی انیمیشن ۲ بعدی و ۳ بعدی آشنا می شوید . نحوه بکارگیری خلاقیت در طراحی انیمیش و کار با فلش در دوره آموزش خصوصی فلش به شما یاد داده می شود تا بتوانید به راحتی تمامی طرح ها و ایده های خود را در بنر ها و وب سایت های مورد نظر خود پیاده سازی کنید .

سرفصل های کاربردی دوره آموزش فلش عبارت است از :

 • نحوه کار با نرم افزار Adobe Flash و آشنایی با کاربرد های آن
 • آموزش جزئیات منو و ابزار فلش در دوره آموزش فلش
 • نحوه ترسیم در فلش
 • نحوه به حرکت در آوردن اشیاء در فلش
 • آشنایی با ابزارهای ترسیم در فلش
 • نحوه ساخت انیمیشن فلش دو بعدی
 • نحوه ساخت انیمیشن فلش سه بعدی
 • آشنایی با ActionScript کاربردی
 • نحوه ساخت دکمه گرافیکی و دستوری به صورت کاملا مجزا
 • نحوه طراحی سایت با فلش ( آموزش طراحی سایت فلش )
 • آموزش تولید نرم افزارهای چند رسانه ای
 • آموزش ساخت اتوران Autorun و CD های آموزشی در دوره آموزشی فلش

دوره های تدریس فلش ، به صورت خصوصی می باشد و زمان کلاس ها ، با هماهنگی کارآموز تعیین می شود . کلاس آموزش فلش ، بسته به زمان کاربر ، قابلیت فشرده سازی دارد و دوره آموزشی به صورت فشرده و جامع برگزار میگردد . در طول آموزش فلش ، پروژه ها به صورت عملی انجام می شود و برای کارآموز پروژه هایی در طول دوره آموزش خصوصی فلش طراحی می شود تا با انجام آنها مهارت بیشتری در طراحی های گرافیکی و انیمیشن خود کسب کنند .

کلمات کلیدی مرتبط با آموزش فلش : نرم افزار فلش ، آموزش نرم افزار فلش ، آموزش فلش حرفه ای ، آموزش خصوصی فلش ، تدریس خصوصی فلش ، آموزش فلش ، آموزش وب سایت فلش ، آموزش مالتی مدیا با فلش ، آموزش ساخت انیمیشن با فلش ، تدریس فلش حرفه ای ، آموزش حرفه ای فلش ، آموزش Flash ، آموزش Adobe Flash CC ، آموزش Adobe Flash CS6 ، آموزش Adobe Flash CS5 ، آموزش Adobe Flash CS4 ، آموزش Adobe Flash CS3 ، آموزش فلش فوق تخصصی ، آموزش فلش کاربردی ، آموزش فلش دانشجویی ، آموزش انجام پروژه فلش دانشجویی
خرسندیم از اینکه خواننده مطالب سایت لاژورد هستید. لطفا آنرا به اشتراک بگذارید تا دوستان شما نیز آنرا مطالعه نمایند.
به علت تعطیلات تابستانی به مدت یکماه از پاسخگویی به شما عزیزان معذوریم. در صورت ضرورت پیام خود را از طریق تلگرام برای ما ارسال نمائید و با کمی صبوری منتظر پاسخ باشید. با سپاس ارسال پیام در تلگرام