آموزش فلش

نرم افزار فلش ( Adobe Flash Professional ) چیست؟

 

Adobe Flash از نرم افزارهای مالتی مدیا می باشد که از آن در طراحی ها و پیاده سازی کارهای گرافیکی مختلف استفاده میکنند . در حالت کلی باید گفت که از نرم افزار فلش برای تولید مالتی مدیا ( Multi Media ) استفاده می شود و همچنین برای دیدن فایل های مولتی مدیایی که با فلش تولید می شود باید این نرم افزار برروی سیستم نصب باشد .

در دوره آموزش فلش خواهید آموخت که چطور با نرم افزار فلش Adobe Flash محتوای فلش شامل گرافیک ، ویدئو ، مالتی مدیا و غیره تولید کنید و از آن در دسکتاپ و وب بهره ببرید. ما به شما آموزش می دهیم چطور با فلش بصورت حرفه ای کار کنید و نیازهای خود را در زمینه محتوای مالتی مدیای فلش برطرف نمائید. دوره آموزش فلش یکی از دوره های جذاب آموزشی است که خواهید گذراند و در تمامی طول عمر از کار با آن لذت خواهید برد و ابزاری مفید در اختیار شما خواهد گذاشت که در فعالیتهای شخصی و تجاری در کنار شما خواهد بود.

آیا می دانید چه افرادی بیشتر از فلش استفاده می کنند؟ ۱- طراحان حرفه ای مالتی مدیا و نرم افزارهای چندرسانه ای ۲- طراحان وب سایت ۳- طراحان گرافیک ۴- استراتژیست های محتوای وب ۵- هنرمندان انیمیشن و بسیاری از افرادی که برای معرفی خود و حرفه خود نیاز به مجموعه ای مالتی مدیا دارند همگی نرم افزار فلش را ترجیح می دهند و از آن نهایت بهره را می برند.

نرم افزار فلش از ابزارهای اصلی در طراحی انواع بازی ، انیمیشن ۲ بعدی و ۳ بعدی ، مالتی مدیا ، پروپوزال ، مجموعه آموزشی ، بنر تبلیغاتی ، تیزر حرفه ای ، وب سایت با جلوه های ویژه بصری و محیط های اینتراکتیو شبیه سازی شده و بسیاری از موارد کاربردی دیگر می باشد.

آموزش فلش تدریس فلش

بسیاری از کارآموزان و علاقمندان به برنامه های مالتی مدیا و گرافیکی تمایل دارند که مواردی مانند نرم افزار های گرافیکی ، ساخت انیمیشن ، طراحی وب سایت ، طراحی برنامه های چند بعدی و …… را همزمان با هم و در یک دوره کوتاه مدت فرا بگیرند .

دوره فوق تخصصی آموزش فلش به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی با استفاده از آخرین متد های آموزش فلش تمام موارد بالا را در یک دوره کوتاه در بر دارد . شما با گذراندن دوره آموزش فلش ، می توانید به طراحی مالتی مدیا ، طراحی انیمیشن ، طراح های گرافیکی ، ساخت بنر و فلش های تبلیغاتی اینترنتی بپردازید . تدریس خصوصی فلش به صورت خصوصی انجام می شود . طی دوره آموزش فلش خصوصی شما به اصلی ترین و کاربردی ترین مفاهیم طراحی فلش برای استفاده در پروژه های طراحی مالتی مدیا ، طراحی سایت فلش ، طراحی انیمیشن ۲ بعدی و ۳ بعدی آشنا می شوید . نحوه بکارگیری خلاقیت در طراحی انیمیش و کار با فلش در دوره آموزش خصوصی فلش به شما یاد داده می شود تا بتوانید به راحتی تمامی طرح ها و ایده های خود را در بنر ها و وب سایت های مورد نظر خود پیاده سازی کنید .

سرفصل های کاربردی دوره آموزش فلش عبارت است از :

 • نحوه کار با نرم افزار Adobe Flash و آشنایی با کاربرد های آن
 • آموزش جزئیات منو و ابزار فلش در دوره آموزش فلش
 • نحوه ترسیم در فلش
 • نحوه به حرکت در آوردن اشیاء در فلش
 • آشنایی با ابزارهای ترسیم در فلش
 • نحوه ساخت انیمیشن فلش دو بعدی
 • نحوه ساخت انیمیشن فلش سه بعدی
 • آشنایی با ActionScript کاربردی
 • نحوه ساخت دکمه گرافیکی و دستوری به صورت کاملا مجزا
 • نحوه طراحی سایت با فلش ( آموزش طراحی سایت فلش )
 • آموزش تولید نرم افزارهای چند رسانه ای
 • آموزش ساخت اتوران Autorun و CD های آموزشی در دوره آموزشی فلش

دوره های تدریس فلش ، به صورت خصوصی می باشد و زمان کلاس ها ، با هماهنگی کارآموز تعیین می شود . کلاس آموزش فلش ، بسته به زمان کاربر ، قابلیت فشرده سازی دارد و دوره آموزشی به صورت فشرده و جامع برگزار میگردد . در طول آموزش فلش ، پروژه ها به صورت عملی انجام می شود و برای کارآموز پروژه هایی در طول دوره آموزش خصوصی فلش طراحی می شود تا با انجام آنها مهارت بیشتری در طراحی های گرافیکی و انیمیشن خود کسب کنند .

کلمات کلیدی مرتبط با آموزش فلش : نرم افزار فلش ، آموزش نرم افزار فلش ، آموزش فلش حرفه ای ، آموزش خصوصی فلش ، تدریس خصوصی فلش ، آموزش فلش ، آموزش وب سایت فلش ، آموزش مالتی مدیا با فلش ، آموزش ساخت انیمیشن با فلش ، تدریس فلش حرفه ای ، آموزش حرفه ای فلش ، آموزش Flash ، آموزش Adobe Flash CC ، آموزش Adobe Flash CS6 ، آموزش Adobe Flash CS5 ، آموزش Adobe Flash CS4 ، آموزش Adobe Flash CS3 ، آموزش فلش فوق تخصصی ، آموزش فلش کاربردی ، آموزش فلش دانشجویی ، آموزش انجام پروژه فلش دانشجویی
خرسندیم از اینکه خواننده مطالب سایت لاژورد هستید. لطفا آنرا به اشتراک بگذارید تا دوستان شما نیز آنرا مطالعه نمایند.
ضمن تشکر از بازدید شما ، به دلیل تغییرات در فعالیتهای مجموعه تا اطلاع ثانوی از پذیرش معذوریم. لطفا در صورت ضرورت پیام خود را از طریق تلگرام برای ما ارسال نمائید و با کمی صبوری منتظر پاسخ باشید. با سپاس ارسال پیام در تلگرام