Acer Swift رکورددار باریک ترین لپتاپ دنیا

۱۳۹۵-۰۸-۲۲

Acer Swift رکورددار باریک ترین لپتاپ دنیا


سویفت ۷ (Acer Swift 7) رکود باریکترین لپ تاپ دنیا را شکست!

در نمایشگاه IFA 2016 ، لپتاپ Acer Swift 7 معرفی شد که لقب باریکترین لپتاپ دنیا را به خود اختصاص داد. لقبی که پیش از در اختیار لپ تاپ های ساخته شده توسط بزرگانی همچون اپل و اچ پی قرار داشت.

به گزارش خبرگزاری های بزرگ، ایسر IFA 2016 را با یک دستگاه خیلی بازیک و خبر های جنجالی در مورد آن شروع کرد. لپ تاپ Swift 7 لپ تاپی است که توانست با ضخامت ۹.۹۸ میلی متری خود، علاوه بر لقب اولین لپ تاپ با ضخامت کمتر از ۱ سانتی متر، جایگاه اول را در لیست باریک ترین لپ تاپ های جهان را نیز به خود اختصاص دهد. یکی از اتفاقات جالب در این لپ تاپ ، تاچپد فوق بزرگ آن است. تاچ پد سوئیفت ۷ به حدی بزرگ است که شاید پیش از آن هرگز در لپ تاپ دیگری مشاهده نکرده باشید.

Acer Swift 7 با داشتن صفحه نمایش ۱۳.۳ اینچی IPS ، فقط ۱.۱ کیلوگرم وزن دارد و کاربر برای بلند کردن آن نیازمند صرف هیچ انرژی اضافه ای نیست. بررسی پردازنده آن است. سوئیفت ۷ با بهره مندی از نسل هفتم پردازنده های Core i5 اینتل، به همراه ۸ گیگابایت رم و ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی SSD، امکانات قابل قبولی را در اختیار کاربر قرار می دهد.

با اینکه این نوتبوک یکی از باریکترین نوت بوک های دنیاست ، هیچ پورتی کم ندارد و از نظر پورت دارای کم و کاستی نیست. در اطراف لپ تاپ سوئیفت ۷ ایسر، دو پورت USB 3.1 از نوع C و همچنین یک جک هدفون به کار رفته است.

بدنه سوییفت ۷ از آلومینیوم است ، ظاهر بیرونی این لپ تاپ تیره است و درون آن طلایی است. قرار است این لپ تاپ ابتدا در چین و سپس در اروپا و آمریکا توضیع شود. قیمت این لپ تاپ ۹۹۹ دلار در آمریکا و ۱۲۹۹ دلار در اروپا خواهد بود.

اخبار, تکنولوژی, دانستنیها, لپ تاپ

پرسش یا نظر خود را برای ما بنویسید

خرسندیم از اینکه خواننده مطالب سایت لاژورد هستید. لطفا آنرا به اشتراک بگذارید تا دوستان شما نیز آنرا مطالعه نمایند.