۷س | پکیج ویژه نوروز

گروه مهندسی لاژورد برای اولین بار و به مناسبت نوروز باستانی با کسب تجارب و بررسی نیاز شما گرامیان ، اقدام به تدوین پکیج های خدماتی ارزش افزوده ای نموده است. در این پکیج که به دلیل مقارن بودن با فرا رسیدن نوروز و رسوم باستانی ما ۷S و یا ۷س برگرفته از مجموعه ۷ سرویس تخصصی فناوری اطلاعات می باشد که حسب نیازسنجی کسب و کارهای کوچک و بزرگ تدوین شده است. کسب و کارهای دنیای امروز به نحو زیادی با کامپیوترها ، اینترنت ، محتوای دیجیتالی و بصورت کلی فناوری اطلاعات و ارتباطات گره خورده است. عموما کارها با کامپیوتر و به شکلی نوین صورت می پذیرد که باعث افزایش سرعت و کاهش هزینه های سنتی کسب و کارها شده است. تا این مرحله از پیشرفت امور به سمت دیجیتالی شدن بسیار شیرین و قابل قبول می باشد اما ، فناوری و تکنولوژی نیز ملزومات خاص خود را دارد بعنوان مثال امروزه برای هماهنگی امور ، جمع آوری و طبقه بندی اطلاعات محصولات و خدمات کسب و کار ، حسابداری و کنترل انبار موجودی کالا ، ثبت و پیگیری سفارشات ، انجام امور رسمی ، قانونی و تشریفات کسب و کار و سایر موارد بایستی از کامپیوترها و یا لپ تاپ استفاده کرد که بسته به نوع نیاز و نرم افزارهای مورد استفاده نیاز به تخصص و مهارت می باشد که با مطالعه کتب و مقالات آموزشی و یا گذراندن دوره های آموزشی کاربردی و تخصصی می توان به سطح قابل قبول مهارت موردنظر رسید. کامپیوتر ها ساخته شده از قطعات و تجهیزات الکترونیکی و بعضا مکانیکی می باشند که برای کاهش استهلاک و بهبود کارکرد نیاز به بازدید و سرویس های دوره ای هر ۳ ماه الی ۶ ماه دارند.

علاوه بر بازدید سخت افزاری ، به دلیل چند کاربردی بودن کامپیوتر ها و سیستم باز برای استفاده از نرم افزارها و رسانه های مختلف بر روی کامپیوترها ، اختلالاتی از قبیل تداخل نرم افزارها ، ناسازگاری آنها با هم و یا سیستم عامل ، حملات ویروسی و بدافزارها و یا عدم کارکرد صحیح کاربران با سیستم ها ، اختلالاتی جزئی و کلی در کارکرد کامپیوترها ایجاد می شود که نیاز به رفع اشکال و برطرف نمودن دارد.

از اجزای مهم و جدایی ناپذیر در پیشرفت کسب و کار و معرفی محصولات و خدمات ، تبلیغات می باشد که در عصر حاضر با وجود سرعت پیشرفت بالای تکنولوژی ارتباطات و اطلاعات ، اینترنت بهترین و قدرتمند ترین ابزار برای رسیدن به اهداف تبلیغاتی می باشد. از مهمترین عواملی که در اینترنت کارایی موثری در تبلیغات دارد وب سایت می باشد که علاوه بر کاهش هزینه های سنتی چاپ و تبلیغات برای معرفی کالا و خدمات ، امکان دسترسی مشتریان از سراسر دنیا و تنها با دسترسی به اینترنت را فراهم می کند. موتورهای جستجو نیز از کاربردی ترین ابزار برای جستجوی اطلاعات و خدمات مورد نیاز در اینترنت هستند که معروف ترین و معتبرترین آنها موتور جستجوی گوگل می باشد. فرض کنید وب سایت شما توسط موتورجستجوی گوگل که روزانه میلیاردها جستجو در آن انجام می شود وب سایت شما را در زمینه های تخصصی کسب و کارتان به مشتریانی که تاکنون آنها را ندیده اید و آنها هم هیچ آشنایی قبلی با شما نداشته اند معرفی و منتقل کند و باعث افزایش فروش و درآمد شما شود. توضیحات بالا تاحدی مسئله را شفاف و نکاتی را مطرح نمود.

اکنون با نگاهی به یکسال گذشته خود بطور سرانگشتی موارد زیر را محاسبه کنید:

۱- دفعاتی که کامپیوتر دفتر کار ، منزل ، لپ تاپ ، نت بوک خودتان و یا اطرافیانتان دچار خرابی های جزئی و کلی شده اند و هزینه های کم و یا زیادی را برای نصب ویندوز ، نصب نرم افزارهای عمومی و تخصصی ، نصب آنتی ویروس و فایروال ، ویروس یابی و غیره پرداخت نموده اید و بعضا باعث اختلال در کار و امور روزمره تان شده است.

۲- هزینه های ناشی از خرابی های غیر قابل پیش بینی که باعث از بین رفتن تجهیزات و قطعات کامپیوتر ، لپ تاپ ، سایت شبکه ، ماشینهای اداری و سایر موارد کاربردی قابل استفاده برای شما می شود.

۳- هزینه هایی که بابت مالکیت یک وب سایت با محتوا و طراحی منطبق با کسب و کارتان داده اید و در اکثر مواقع نیز منطبق بر کاربرد و خواسته ی مورد نظر شما نمی باشد.

۴- هزینه های بسیار گزافی که بابت انجام بهینه سازی وب سایت تان در صورت نیاز داده اید تا کسب و کارتان را توسط گوگل به سایرین معرفی نمائید.

و بسیاری مواردی که قطعا در زندگی روزمره تان با فناوری اطلاعات و ارتباطات به آن برخورد کرده اید.

گروه فنی و مهندسی لاژورد با تجربه و سابقه ای طولانی و با بررسی و آنالیز کردن مشکلات شما گرامیان و همچنین تجزیه و تحلیل کسب و کارهای نوین مجموعه ای از نیازمندیهای شما گردآوری و طبقه بندی کرده است و در راستای افزایش کارایی ، کیفیت و آسایش شما در عصر حاضر ، پکیج هایی را برای اولین بار در ایران و به شکل حاضر فراهم نموده است که پکیج های آنرا برای مدت یکسال می توانید مشاهده نمائید.

شما با سفارش و خرید هر پکیج به انتخاب خود و متناسب ارتباط شما و کسب و کارتان با تکنولوژی رایانه ای و فناوری اطلاعات و ارتباطات ، به مدت یکسال می توانید از کلیه خدمات مشروح در ۷ زمینه تخصصی که بنام ۷S یا ۷س که مخفف ۷ سرویس می باشد ، نامگذاری شده است ، استفاده کنید و هزینه ای که برای هر پکیج پرداخت می کنید …

خودتان قضاوت کنید… button-7s-up

خرسندیم از اینکه خواننده مطالب سایت لاژورد هستید. لطفا آنرا به اشتراک بگذارید تا دوستان شما نیز آنرا مطالعه نمایند.
ضمن تشکر از بازدید شما ، به دلیل تغییرات در فعالیتهای مجموعه تا اطلاع ثانوی از پذیرش معذوریم. لطفا در صورت ضرورت پیام خود را از طریق تلگرام برای ما ارسال نمائید و با کمی صبوری منتظر پاسخ باشید. با سپاس ارسال پیام در تلگرام