هارددیسک های ۴ و ۵ ترابایتی توشیبا به بازار آمد!

۱۳۹۵-۰۷-۱۰

هارددیسک های ۴ و ۵ ترابایتی توشیبا به بازار آمد!

هارددیسک های ۴ و ۵ ترابایتی توشیبا به بازار آمد!

اخیرا Toshiba هارددیسک های جدید خود با ظرفیت های ۴ و ۵ ترابایت را به بازار عرضه کرده است که قطعا برای کاربرانی که داده های زیادی برای ذخیره سازی دارند بسیار جالب خواهد بود.

کمپانی توشیبا که یکی از تولیدکنندگان برزگ هارددیسک است، اخیرا از سری جدید هارددیسک های اکسترنال خود با ظرفیت بالا رونمایی کرده است که گفته می شود دارای سرعت ۷۲۰۰ دور در دقیقه است و از ساتا ۳ ( SATA 3) نیز پشتیبانی می کند تا بتواند بیشترین سازگاری را با کامپیوترهای امروزی داشته باشد. همچنین اعلام شده است که این هارددیسک ها، در مقایسه با سایر محصولات کمظرفیت مشابه، دارای مصرف انرژی پایین تری بوده و با تمامی سیستم عامل های بروز سازگار است؛ این در حالی است که در این میان به ویندوز XP اشاره ای نشده است. در حالی که توشیبا بیش از ۲۰ سال است که در عرصه تولید محصولات ذخیره سازی فعالیت می کند، یکی از مدیران ارشد این شرکت اعلام کرده است که زمان آن رسیده است که نسل جدیدی از هارددیسک های ذخیره ساز تولید شود تا بتوان با بهره گیری از استاندارد ساخت هارددیسک های ۳.۵ اینچی در کنار اینترفیس محبوب ساتا بهره گرفت.

هارددیسک های جدید کمپانی توشیبا، هم اکنون با قیمت ۲۹۹ و ۳۹۹ دلار از وب سایت این شرکت قابل خریداری است.

به تمام کاربرانی که از ذخیره ساز های با ظرفیت بالا استفاده می کنند، توصیه می شود که در نگهداری از هارددیسک خود کوشا باشند. زیرا در اثر ضربه یا پیش آمدن مشکلاتی برای هارددیسک، کاربر درصد بیشتری از اطلاعات خود را از دست خواهد داد.

اخبار, تکنولوژی, دانستنیها, هارد فلش رم

پرسش یا نظر خود را برای ما بنویسید

خرسندیم از اینکه خواننده مطالب سایت لاژورد هستید. لطفا آنرا به اشتراک بگذارید تا دوستان شما نیز آنرا مطالعه نمایند.