درباره هارد کلینیک

درباره هارد کلینیک

درباره هارد کلینیک

هارد کلینیک یک از زیر مجموعه های فوق تخصصی لاژورد می باشد که به دلیل نیاز به مدیریت مستقل فرآیند بازیابی اطلاعات و تعمیرات هارد دیسک تاسیس گردید. هارد کلینیک از مراکز فوق تخصصی بازیابی اطلاعات در ایران بوده و با در اختیار داشتن تخصص ، تجربه ، تجهیزات و اعتبار در میان مشتریان توانسته است خود را از سایر رقبای در این رشته متمایز سازد. نام هارد کلینیک در بین چندی از همکاران در زمینه تعمیرات هارد دیسک و بازیابی اطلاعات مورد استفاده قرار گرفته است اما نکته ای که هارد کلینیک لاژورد را از سایرین متمایز می کند نام لاژورد است که در انتهای آن قرار می گیرد و نشاندهنده پشتوانه مستحکم این مجموعه می باشد.

متخصصین بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد دیسک هارد کلینیک در به دست آوردن داده های دیجیتالی کامپیوتر و انواع تجهیزات ذخیره سازی اطلاعات دارای تجارب و تخصص مورد نیاز می باشند و انجام این خدمات بر روی انواع تجهیزات از قبیل درایو هارد دیسک ، انواع آرایه بندی RAID ، درایو های فلش یو اس بی ، دوربین دیجیتال ، مموری کارت ، گوشی موبایل و سایر اقلام ذخیره ساز ها که به دلایل مختلف آسیب دیده و یا حذف شده اند را انجام می دهند.

اغلب افرادی که نزد ما می آیند اعلام می کنند که تکنیسین ها ، خدمات کامپیوتری ها و یا برخی شرکت های تخصصی ارائه دهنده راهکارهای IT نتوانسته اند به آنان کمک کنند. هارد کلینیک به کمک متخصصین و تجهیزات حرفه ای و تکنولوژی روز بازیابی اطلاعات شما را به سادگی انجام می دهد.

ما در هارد کلینیک همه روزه به بازیابی اطلاعات مشغولیم و همیشه بهترینها را چه از لحاظ متخصصین ، تجهیزات ، سخت افزار ها و نرم افزار ها و ابزار کار را برای شما در اختیار می گیریم که شاید این سرمایه گذاری برای خدمات کامپیوتری و یا سایر فعالان فناوری اطلاعات مقرون بصرفه نباشد. مهم نیست که مشکل چقدر کوچک و یا بزرگ باشد ، ما علاقه داریم تا اطلاعات حیاتی و ارزشمند شما را به شما بازگردانیم! تقریبا همه برندها ، همه سیستم عامل ها ، همه انواع خرابی و همه انواع تجهیزات و دستگاهها قابل بازیابی است.

پس لطفا نا امید نباشید!

هارد کلینیک برای وضعیت های بسیار اضطراری و مهم ، آمادگی ارائه خدمات بازیابی اطلاعات ۲۴ ساعته را نیز دارا می باشد و ما به شما این اطمینان را می دهیم که شما را در لحظات دشوار از بین رفتن اطلاعات تا آخرین تلاش تنها نمی گذاریم.

خرسندیم از اینکه خواننده مطالب سایت لاژورد هستید. لطفا آنرا به اشتراک بگذارید تا دوستان شما نیز آنرا مطالعه نمایند.
ضمن تشکر از بازدید شما ، به دلیل تغییرات در فعالیتهای مجموعه تا اطلاع ثانوی از پذیرش معذوریم. لطفا در صورت ضرورت پیام خود را از طریق تلگرام برای ما ارسال نمائید و با کمی صبوری منتظر پاسخ باشید. با سپاس ارسال پیام در تلگرام