بازیابی اطلاعات از هارد دیسک دارای بدسکتور

رفع بدسکتور هارد

بازیابی اطلاعات هارد دیسک با بد سکتور

بازیابی اطلاعات از هارد دیسک دارای بدسکتور – ریکاوری بد سکتور هارد دیسک

Data Recovery from a hard disk with Bad Sectors – Hard Disk Bad Sectors Data Recovery

اگر هارد دیسک شما روشن می شود و هارد دیسک در بایوس سیستم ، مدیریت سخت افزار ویندوز Windows Device Manager و یا ابزار دیسک مکینتاش Mac Disk Utility شناسایی می شود اما هارد دیسک گزارش خطای I/O Errors ، CRC Errors ، خطای خواندن Read Errors و یا هرگونه خطای دیگری مرتبط با بدسکتور می دهد ، متخصصین هارد کلینیک توانایی بازیابی اطلاعات هارد دیسک با بدسکتور شما را خواهند داشت. در اغلب موارد خرابی هارد دیسک با اینگونه علائم ، درایو هارد دیسک توانایی کپی کامل فایلی خاص و یا دسترسی به فولدر خاص را نخواهد داشت ولی سایر فایلها / فولدرها قابل دسترسی و کپی هستند. بازیابی اطلاعات در اینگونه خرابی ها ، تخصص هارد کلینیک است.

ما بصورت رایگان هارد دیسک شما را آزمایش می کنیم و ظرف ۲۴ ساعت هزینه ، زمان و خرابی هارد دیسک را برآورد و به شما اعلام خواهیم نمود و پس از تائید شما فرآیند بازیابی اطلاعات هارد دیسک با بدسکتور شما را آغاز خواهیم نمود.

روش بازیابی اطلاعات ما از هارد دیسک با بدسکتور ، کاملا امن و دارای ضریب بالای موفقیت می باشد. ما از ابزار مبتنی بر سخت افزار برای بازیابی اطلاعات از هارد دارای بدسکتور استفاده می کنیم و در هر مرحله یک هد هارد دیسک شما را نمونه برداری می کنیم. ما اطلاعاتی را بازیابی می کنیم که دیگران نمی توانند! ما بازیابی اطلاعات هارد دیسک را در همه برندها و انواع هارد درایو با هر نوع و نسخه از سیستم عامل انجام می دهیم. مهم نیست که مشکل چقدر بزرگ یا کوچک است ، ما آنرا پشت سر خواهیم گذاشت چون بازیابی اطلاعات برای شما حیاتی است.

دلایل اصلی و متداول که باعث بد سکتور هارد دیسک می شوند:

 • وارد شدن شوک فیزیکی به هارد دیسک بر اثر لرزش هارد دیسک ، سقوط و یا افتادن هارد دیسک از بلندی
 • افزایش دمای هارد دیسک بیش از حد توصیه شده در زمان کارکرد
 • استهلاک هارد دیسک بر اثر استفاده طولانی مدت
 • کارکرد بد هارد دیسک بر اثر اختلالات الکترونیکی ، سخت افزاری و یا نرم افزاری

خبر خوش ما اینست که ، در ۹۰% موارد بازیابی اطلاعات از هارد دیسک با بد سکتور ، موفقیت آمیز می باشد. این موفقیت زمانی افزایش می یابد که خرابی هارد دیسک باعث آسیب به پلاتر هارد دیسک نشده باشد. البته همیشه اتفاقات خوب رخ خواهد داد و بازیابی اطلاعات هارد دیسک شما با برد خراب موفقیت آمیز به پایان رسیده و کپی اطلاعات شما بر روی هارد دیسک دیگری به شما تحویل داده خواهد شد.

فرآیند بازیابی اطلاعات از هارد دیسک با برد خراب :

 1. تشخیص صحیح خرابی هارد دیسک برای مشخص شدن اینکه هارد دیسک تنها دارای بدسکتور می باشد و هد هارد دیسک آسیب ندیده و یا مشکلی جدی تر نداشته باشد.
 2. ارائه برآورد زمان و هزینه مورد نیاز برای بازیابی اطلاعات از هارد دیسک با بدسکتور و دریافت تائیدیه شما برای ریکاوری هارد دیسک دارای بدسکتور.
 3. ما با ایجاد تغییراتی در فرم ویر و با استفاده از ابزار و تجهیزات سخت افزاری شروع به کپی کردن سکتور به سکتور sector-to-sector clone copy از هارد دیسک با بد سکتور به هارد دیسک سالم دیگری برای بازیابی اطلاعات می کنیم. در برخی از موارد کارشناسان هارد کلینیک بایستی توسط هد مپ Head Map اقدام به کلون هارد دیسک کنند تا از بار فشار بر روی هارد دیسک کاسته شود و نتایج بهتری در بازیابی اطلاعات هارد دیسک با بد سکتور به دست آید. بعنوان مثال برای کلون کردن هارد دیسک با بیش از ۳۰۰۰۰ بد سکتور روش نادیده گرفتن سکتور خراب ، روش جالبی نیست و باعث خرابی بیشتر فایلهای شما خواهد شد و با انجام هد مپ مرحله به مرحله درصد بالایی از سکتور های خراب یا بد سکتور ها نیز به درستی کلون می شوند.
 4. در برخی موارد بعد از رفع بد سکتور هارد دیسک ، مشکلات دیگری از هارد دیسک مانند خرابی فرم ویر ، اختلالات الکترونیکی برد هارد دیسک ، خطای خواندن اطلاعات توسط هد هارد دیسک ، خرابی سیستم فایل پارتیشن ها و یا سایر خرابی های داخلی هارد دیسک مشاهده می شود. در این موارد که نیاز به کار و بررسی مجدد تعمیر خرابی هارد دیسک می باشد ، پس از اعلام خرابی ، هزینه و زمان مورد نیاز افزوده و تائید شما ، مجددا متخصصین هارد کلینیک اقدام به رفع خرابی هارد دیسک کرده و اطلاعات شما را بازیابی می کنند.
 5. پس از انجام فرآیند بازیابی اطلاعات موفقیت آمیز ، اطلاعات بر روی هارد دیسک دیگری نمونه برداری می شود. در صورت نیاز به هارد دیسک اکسترنال ، ما آن را برای شما فراهم می نمائیم و اطلاعات شما را به آن منتقل می کنیم.
 6. در این مرحله شما می توانید به هارد کلینیک مراجعه نموده و اطلاعات مهم و حیاتی خود را بررسی نمائید و یا درخواست کنید تا تصویری از لیست فولدرها و فایل هایتان برایتان ایمیل شود. در این مرحله فرآیند بازیابی اطلاعات هارد دیسک شما به پایان رسیده و می توانید با تسویه مبلغ ریکاوری اعلام شده به شما ، اطلاعات خود را بر روی هارد دیسک اکسترنال تحویل بگیرید.
 7. پس از تحویل اطلاعات به شما ، ما مرحله بعدی فرآیند را برای رفع بد سکتور هارد دیسک و برای رسیدن به کیفیت و کارآیی مطلوب شروع خواهیم نمود و در صورتیکه قطعات و اجزاء هارد دیسک کارآیی مناسبی داشته باشند ، هارد دیسک را بصورت قطعی تعمیر و پس از کنترل کیفیت عملکرد با ابزار تخصصی ، آنرا به شما تحویل و هزینه برآورد شده جهت تعمیرات را نیز با شما تسویه خواهیم نمود.

اینهم یک پایان خوش برای بازیابی اطلاعات هارد دیسک با بد سکتور Hard Disk Bad Sector Data Recovery که اطلاعات آن کپی نمی شد!

به دنبال راهکار ارزانتر هستید؟

در صورتیکه با وجود خرید هارد دیسک جدید ، به هارد دیسک قبلی نیاز ندارید ، می توانید هارد دیسک قدیمی خود را به ما برگردانید تا علاوه بر کسر هزینه تعمیر هارد دیسک ، مبلغی نیز بابت خرید هارد دیسک به شما پرداخت شود تا ما در فرآیندهای بعدی بازیابی اطلاعات سایر مشتریان از اجزاء آن استفاده کنیم.

ارسال هارد دیسک با بد سکتور

مشاوره بازیابی اطلاعات

خرسندیم از اینکه خواننده مطالب سایت لاژورد هستید. لطفا آنرا به اشتراک بگذارید تا دوستان شما نیز آنرا مطالعه نمایند.
ضمن تشکر از بازدید شما ، به دلیل تغییرات در فعالیتهای مجموعه تا اطلاع ثانوی از پذیرش معذوریم. لطفا در صورت ضرورت پیام خود را از طریق تلگرام برای ما ارسال نمائید و با کمی صبوری منتظر پاسخ باشید. با سپاس ارسال پیام در تلگرام